Kúpiť eliptický rotopéd – e-shop

Sprievodca výberom
eliptických rotopedov


Eliptický rotoped  >  Čo je to eliptický rotopéd

Čo je to eliptický rotopéd

Eliptický rotopéd je tradičný a obľúbený fitness stroj na domáce použitie.

  • pomáha zlepšiť fyzickú kondíciu, pomáha chudnúť a formuje postavu
  • dva typy - rotopédy s manuálne ovládanou záťažou, drahšie a kvalitnejšie ergometre
  • najbežnejším brzdným systémom je magnetický

Eliptické rotopédy pre domáce cvičenie

Eliptické rotopédy delíme na rotopédy s manuálne ovládanou záťažou, ktoré sú postačujúce pre domáce použitie a na eliptické rotopédy s presnejšou počítačom riadenou záťažou, tzv ergometre.

Eliptický rotopéd je svojou konštrukciou a menšou robustnosťou ideálny pre domáci tréning. Do istej miery nahrádza jazdu na bicykli, je vhodný pre udržanie a zvýšenie fyzickej kondície a formuje postavu v oblasti stehien, lýtok a sedacích svalov.

Domáce eliptické rotopédy kúpite už od 130 eur v dobrých e-shopoch. Riaďte sa recenziami majiteľov rotopédov a ich skúsenosťami.

Kvalitnejšie magnetické rotopédy - ergometre, sú o niečo drahšie, ale kúpite ich už od 260 EUR. Vynikajú tichším chodom a zvládnu vyššiu záťaž. 

Vyberte si eliptický rotopéd v internetovom obchode

Zdieľajte článok


Odporúčame eliptické rotopedy


Novinky

Eliptický rotopéd z bazáru: Je to dobrý nápad?

Eliptické rotopédy sú natoľko populárne a žiadané, že sa vyskytujú aj v internetových bazároch. Iste, táto kúpa môže byť cenovo výhodná, niekedy však len zdanlivo. Priblížme si možné riziká.

Recumbent - multifunkčný eliptický rotoped

Je pre vás okrem jazdy na rotopede, ktorá posilňuje nohy, dôležité aj posilnenie brušného svalstva, rúk, ramien aj hornej časti chrbta? Alebo máte problémy s pohyblivosťou, a napriek tomu chcete účinne cvičiť? Kúpte si recumbent.

všetky novinky